Image Alt

Hakkımızda

PARLA

Parla, Ankara-Maltepe'de bulunan bir özel eğitim kurumudur. Yaman Kargın’ın öncülüğünde, yıllardır e-sporu desteklemek adına çeşitli e-spor turnuvaları düzenlemiştir. Bunu bir sonraki aşamaya taşımak için Nisan 2021' Parla Espor takımı kuruldu. Parla Espor, TESFED onaylı bir dernek yapısına sahiptir. Dernek başkanı, Sekreter, Sayman ve üç kurucu üye başta olmak üzere toplamda on dokuz üyeden oluşan bir yönetimden oluşmaktadır.

Alanlar

2021 Nisan ayında kurulmamıza rağmen birçok oyunda varlık göstermekteyiz. Bunlar, EA Sports tarafından geliştirilen FIFA, Riot Games tarafından geliştirilen oyunlar olan League of Legends: Wild Rift ve VALORANT.

Twitch Kanalımız

Parla Sports, Twitch kanalında zengin ve farklı içerikler ile geniş kitlelere hitap etmek amacıyla 2021 Ağustos ayında yayınlara başlamıştır. Bu tarihten itibaren FIFA, VALORANT gibi rekabetçi oyunların yanında zaman zaman hikayeli oyunlara da yer verilerek geniş bir oyuncu kitlesine ulaşılmıştır. Öte yandan ``Sadece Sohbet`` yayınlarıyla Parla Sports Twitch kanalında her kesimden görüşlere yer verilmiş, bu kesimlerin düşüncelerini özgürce ifade etmesine olanak sağlanmıştır. Kanal, gün geçtikçe artan izleyici kitlesiyle eSpor ve oyun dünyasının Twitch platformundaki lokomotifi olma hedefine adım adım ulaşmaktadır.

Twitch
FutKoç (FIFA TRADE ÖNERİLERİ)
Twitch
Lola (STORYTELLER GAMING)
Hedefimiz

Parla Sports, Twitch kanalında zengin ve farklı içerikler ile geniş kitlelere hitap etmek amacıyla 2021 Ağustos ayında yayınlara başlamıştır. Bu tarihten itibaren FIFA, VALORANT gibi rekabetçi oyunların yanında zaman zaman hikayeli oyunlara da yer verilerek geniş bir oyuncu kitlesine ulaşılmıştır.

Öte yandan “Sadece Sohbet” yayınlarıyla Parla Sports Twitch kanalında her kesimden görüşlere yer verilmiş, bu kesimlerin düşüncelerini özgürce ifade etmesine olanak sağlanmıştır. Kanal, gün geçtikçe artan izleyici kitlesiyle eSpor ve oyun dünyasının Twitch platformundaki lokomotifi olma hedefine adım adım ulaşmaktadır.

Sponsorluk

eSpor takımı yapısal olarak bir iktisadi kuruluşa benzemektedir. Sporcu maaşları, oyuncu bonservis ücretleri, bootcamp giderleri, oyun içi ödemeler, sosyal medya hizmetleri, avukatlık & muhasebe hizmeti bedeli, turnuva katılım ücretleri, prodüksiyon ücretleri, tasarımcı, montaj ekibi, yayıncı ve içerik üreticilerinin maaşları vs. Bu nedenle eSpor takımları işin sürdürülebilirliği için finansal desteğe ihtiyaç duymaktadır.

Sponsorluk Türleri
  • Sponsorların ürün satışını artırmaya yöneliki kanala özel indirim kuponları.
  • Yayın kanalı ve sosyal medya platformlarında sponsora ilişkin içerik paylaşımı/reklam
  • Forma sponsorluğu
  • Yayın kanalı sponsorluğu
  • Sponsora ait ürünlerin tanıtımı
  • Takım ismi için sponsorluk
  • Partnerlik/Hisse
Sponsora Katkıları

• Takımın sosyal medya hesaplarından belirli aralıklarla sponsorun tanıtımı.

• Sponsorluk biçimine bağlı olarak kazanılan turnuvalardan pay alma hakkı

• Bilinirlik, reklam, prestij.
• Yeni bir izleyici kitlesiyle tanışmak. • Ürün tanıtımı ve ürün satışına katkı.

Bizimle bilgilendirme, haber, potansiyel sponsorluklar,
ve diğer konularda iletişime geçebilirsiniz.